logo
pomiary projekty ustroje-akustyczne Ustroje oferta realizacje kontakt

  

Projekt adaptacji akustycznej zawiera 

W procesie opracowania projektu akustycznego prowadzone są obliczenia:
- poszczególnych rezonansów i ich rozmieszczenia,
- dobór optymalnego ustawienia kolumn i miejsca odsłuchowego,
- odległości oraz poziomy poszczególnych odbić dźwięku,
- wyliczany jest czas pogłosu,
- izolacyjności akustycznej ścian, podłóg i sufitów;

W procesie tworzenia projektu adaptacji wykonywane są pomiary w pomieszczeniu docelowym i pomiary laboratoryjne. Tworzy się modele komputerowe pomieszczenia, rozwija istniejącą dokumentację techniczną. Dzięki temu właściwie zaprojektowane rozwiązania akustyczne wraz z dokumentacją techniczną ich budowy oraz zapewnieniem odpowiedniej estetyki dają wiarygodną gwarancję prawidłowo wykonanej adaptacji akustycznej.

Znaczna część naszych usług może być wykonywana w formie elektronicznej bez konieczności podróżowania do klienta. W tym przypadku nasze zalecenia oparte są na planach, rysunkach, zdjęciach i innych niezbędnych informacjach przesłanych do nas przez klienta. Od dokładność przesłanych informacji zależy dokładność proponowanych rozwiązań akustycznych.

Nasze projekty są oparte jedynie na analizach naukowych i specjalnych obliczeniach akustycznych, a nie na domysłach, klaskaninach w dłonie czy subiektywnym odbiorze akustyki pomieszczenia. Złożony projekt akustyczny jest wymagany w celu zapewnienia naszym klientom skutecznych rozwiązań akustycznych.

Przykładowy projekt adaptacji akustycznej i analiza pomiarów:

Projekt adaptacji akustycznej

Analiza pomiarów

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem